جامع ترین اپلیکیشن آموزش سوارکاری

اپلیکیشن پدوک با چهار ویژگی منحصر به فرد خود، شامل دوره های کمک آموزشی، مجله تصویری، نیازمندی ها و فروشگاه جهت ارائه خدمات در رشته های مختلف سوارکاری توسط معتبرترین مربی ها و متخصصین دارای مدارک معتبر و گردآوری با کیفیت ترین محصولات در فروشگاه می‌باشد که در دو نسخه IOS و اندروید منتشر شده است.

نصب و عضویت در این اپلیکیشن رایگان بوده و برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند.

همچنین شما می توانید جهت درج تبلیغات در اپلیکیشن پدوک با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

معرفی دوره های فعلی اپلیکیشن پدوک

مبتدی

این کلاس ها بصورت ترمی، تدریس بصورت لایو و ارائه ویدیو های کمک آموزشی در اپلیکیشن پدوک و طی ۲.۵ ماه خواهد بود. این دوره برای هر سطح از سوارکاری و دانش زبان انگلیسی مناسب و قابل استفاده است. دانشجویان پس از طی کردن ترم های عمومی، می توانند از دروس تخصصی ورزش مورد علاقه خود، شامل پرش، درساژ، استقامت، زیبایی، رزمی و … بهره مند شوند.

اطلاعات بیشتر

مبانی سوارکاری

مبتدی

این دوره بر اساس آموزش های انجمن اسب انگلیس و با استفاده از مجرب ترین مربیان حال حاضر تهیه شده است و برای علاقه مندان به اسب و سوارکاری و همچنین مربیان به شدت توصیه می شود.

لنژ با میشل روبرت

پیشرفته

لنژ کردن یکی از تمرین های ضروری برای آماده سازی اسب ها در همه رشته های ورزشی است.این تمرین علاوه بر ایجاد آمادگی جسمانی، ایجاد نرمش هر چه بهتر عضلات، بکار گیری مفاصل و تقویت کمر به ارتباط کلامی و حسی هرچه بهتر اسب و سوارکار کمک می کند البته به شرط اینکه به درستی انجام شود.
میشل روبرت در این دوره، به سادگی آموزش داده که چگونه با نگرشی صحیح، بدون استفاده از ابزارهای پیچیده و تنها با کمک از یک طناب ساده می توانید نتایج باورنکردنی را بدست بیاورید.

تمرین با لودگر بربام

پیشرفته

در این دوره، دو گروه از سوارکاران و اسب هایشان با سطوح مختلف سوارکاری در میدان حاضر می شوند و پس از گرم کردن اسب هایشان به تدریج موانع میدان را می پرند و در نهایت یک دور کامل پارکور می کنند.

در انتها نیز، لودگر دو اسب مختلف را سوار می شود و به توضیحاتی درباره آنها  می پردازد. تماشای تغییر این اسب ها در اولین دقایق سواری لودگر بسیار دیدنی است.

سوارکاری به روش میشل روبرت

مبتدی

شما در این دوره با نحوه صحیح ارتباط با اسب آشنا شده و می توانید کلیه آموزش های پایه ای درباره اسب و سوارکاری را ببینید و با اجرای آن از اسب ها لذت ببرید.

از آنجایی که منش و روش استاد داوود بهرامی شباهت بسیاری به میشل روبرت داشت، برآن شدیم تا ویدیو های این دوره را با صدای ایشان دوبله نماییم.