داروهای ممنوعه در جشنواره ها و مسابقات زیبایی

به گزارش پایگاه خبری پدوک، فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران، به منظور حفظ سلامت و رفاه اسب‌ها و همچنین تضمین رقابت‌های عادلانه، لیستی از داروهای ممنوعه را برای شرکت در جشنواره‌ها و مسابقات زیبایی تدوین کرده است. این لیست شامل مواد و داروهایی است که استفاده از آن‌ها باعث بهبود عملکرد اسب‌ها به صورت غیرطبیعی می‌شود و از ورود اسب‌هایی که تحت تأثیر این داروها قرار دارند، به مسابقات جلوگیری می‌کند.

طبق اطلاعیه‌های منتشر شده، کلیه شرکت‌کنندگان موظف به ارائه گواهی‌های معتبر تست‌های دامپزشکی هستند تا اطمینان حاصل شود که اسب‌ها هیچ‌گونه داروی ممنوعه‌ای مصرف نکرده‌اند. همچنین، برای تضمین رعایت این مقررات، نمونه‌برداری‌های تصادفی از اسب‌ها در طول مسابقات انجام می‌شود و در صورت شناسایی هرگونه تخلف، اسب و مالک آن از مسابقات محروم خواهند شد.

 

دانلود لیست داروهای ممنوعه در جشنواره ها و مسابقات زیبایی

 

پست های مرتبط

بیست و دومین دوره مسابقات پرش با اسب جام آزمون

بیست و دومین دوره مسابقات پرش با اسب جام آزمون در باشگاه آزمون برگزار شد و در این مسابقات، سوارکاران به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند.

1 تیر 1403

مسابقات درساژ جام آزمون

به گزارش پایگاه خبری پدوک، بیست و دومین دوره مسابقات جام آزمون بخش درساژ ، 31 خرداد ۱۴۰3 در باشگاه سوارکاری آزمون برگزار شد. 

31 خرداد 1403

بیست و یکمین دوره مسابقات پرش با اسب جام آزمون

بیست و یکمین دوره مسابقات پرش با اسب جام آزمون از 8 تا 11 خرداد ماه ۱۴۰3 در باشگاه سوارکاری آزمون برگزار شد.

11 خرداد 1403

دیدگاهتان را بنویسید