سیلمی تونیکس

tonixe

سیلمی تونیکس، علاوه بر پشتوانه خط خونی و سوابق ارزشمند، توانسته در مسابقات متعدد پرش با اسب طی سال های گذشته برتری خود را به اثبات رسانده و قدرت، تکنیک و توانایی های خود را به رخ همگان بکشاند.

این سیلمی تمام عیار، به گفته صاحب نظران این رشته ورزشی، تحولي عظیم در نسل آینده اسب های پرشی ایران به وجود آورده و خواهد آورد و به دلیل شرایط خاص فعلی اقتصادی و مصوبات، بعید به نظر میرسد که به این زودی شاهد حضور سیلمی اینچنینی در ایران باشیم.

گفتنی است، هزینه کشش این سیلمی در سال های گذشته همواره مبلغ هزار یورو بوده اما در سال جاری، صاحب این سیلمی با توجه به شرایط فعلی اقتصادی و به سبب کمک هر چه بیشتر به مادیان داران و فعالان حوزه پرورش اسب های با کیفیت، میزان قابل توجهی از این مبلغ را بعنوان کمک هزینه کسر نموده اند.

 در ادامه به سوابق ورزشی و کره های این سیلمی استثنایی در داخل و خارج از کشور می پردازیم.

سیلمی تونیکس علاوه بر کسب موفقیت های چشم گیر در مسابقات متعدد، توانسته خود را در مسابقات قهرمانی کشور در سال 95 به سوارکاری سهراب معصومی به همگان اثبات کند و از مجموع 5 راند مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشوری آن سال که از 5 الی 9 مهر ماه در باشگاه سوارکاری بام برگزار گردید 4 راند را بی خطا طی کند.

گفتنی است این سیلمی در روز فینال این مسابقات که در ارتفاع 150 سانت برگزار شد، از معدود اسبهایی بود که دو راند بی خطا را در کارنامه خود به ثبت رساند، و در پایان مقام پنجم این دور از مسابقات برای تونیکس و سهراب معصومی به ثبت رسید.

 مسابقات پرش با اسب CSI توسط فدراسیون سوارکاری روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 24، 25 و 26 شهریور ماه در باشگاه بام برگزار گردید.

در فینال این دور از مسابقات که در ارتفاع 140cm برگزار شد، سیلمی تونیکس به سوارکاری سهراب معصومی موفق به کسب عنوان سوم شد.

فرم قسمت های مختلف بدن و نحوه اتصالات آن، اخلاق منحصر بفرد و قوس روی مانع این سیلمی از تفاوت های چشم گیر آن بشمار می رود و می توان گفت تنها سیلمی وارداتی است که در مسابقات رده بالا شرکت دارد و موفق به کسب عنوان می شود.

همچنین مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان تهران سال 95 در مرداد ماه سال جاری در باشگاه بام برگزار شد.

در این دور از مسابقات که طی 2 روز و مجموع 3 راند و حداکثر در ارتفاع 145cm برگزار گردید، سیلمی تونیکس به سوارکاری سهراب معصومی توانست مقام پنجم را در کارنامه ورزشی خود ثبت نماید.

 

تونیکس کره برترین سیلمی پرشی بر اساس رتبه بندی فدراسیون جهانی سوارکاری “دیامنت د سمیلی ” است و در حال حاضر در باشگاه سوارکاری بام واقع در پارک چیتگر مستقر است و با استفاده از مکمل ها و تمرینات منظم ورزشی تحت نظر پزشکان مجرب، آمده جهت کشش می باشد. این سیلمی به گفته کارشناسان یکی از منحصر به فرد ترین سیلمی های پرشی وارداتی به ایران است و تحولی عظیم در نسل آینده تولیدات اسب های پرشی ایران به شمار می رود.

سیلمی تونیکس متولد سال 2007، به رنگ کهر تیره و قد او cm 173 می باشد.

تونیکس کره “دیامنت د سمیلی” است و موفق به کسب دو تائیدیه معتبر از انجمن اسب فرانسه “Sell France” و انجمن اسب بلژیک “Belgian Warmblood” شده است.

“دیامنت د سمیلی” مقام اول لیست سیلمی های برتر پرشی فدراسیون جهانی (FEI) را در سال 2015 به خود اختصاص داده است.

تونیکس” دارای مقام های بسیاری در رشته پرش با اسب و در ارتفاع cm 150 است و اسپرم فریز این سیلمی در اروپا به فروش می رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09101580821 تماس حاصل فرمایید.

مربیان و مالکین محترم که قصد کشش از این سیلمی را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09101580821 تماس حاصل فرمایند.

 

عکس برخی از کره های تونیکس:

Free Jump یکی از کره های تونیکس:

 

برچسب ها :
پست های مرتبط

سیلمی کانتینیوس استرن

سیلمی کانتینیوس استرن یک کره مستقیم سیلمی با زیبایی منحصر به فرد، اندامی مناسب، تکنیکی باورنکردنی و ذهنی آزاد و توانمندی فیزیکی بالا است.

14 اسفند 1399

ایم سوت

ایم سوت  سیلمی اول مزرعه ROSE BROOK ( تولید کننده قهرمان سال…

21 تیر 1394

دیدگاهتان را بنویسید